Познатият, чаканият „Лудогорец“! 5:0 срещу „Берое“ и отново лидер в класирането

Феновете на „Лудогорец“ дочакаха да видят познатия от мачовете до този сезон „Лудогорец“ – агресивен, с много хъс към гола. Това се случи в първия мач от 17-я кръг, при това – на „Лудогорец арена“ тази вечер срещу коравия тим на „Берое“, който обаче бе пречупен от домакините с разгромното 5:0. И ятото на Орлите отново поведе в класирането на „А“ група.
Фиестата до класиката 3:0 бе бразилска: Вандерсон се разписа два пъти, последва го Марселиньо.
DSC_9850Георги Терзиев направи резултата 4:0, а централният нападател – румънецът Клаудиу Кешеру, заби петото попадение във вратата на старозагорци.
Първият гол вкара Вандерсон в 30-та минута след точно подаване на Кафу срещу опразнената от Пиргов врата.
В 37-та минута и Марселиньо вкара красив гол с удар от границата на наказателното поле.
Вандерсон изригна за втори път в 61-та минута като прехвърли вратаря на противника.
Минутата на резервата Георги Терзиев бе 74-тата, когато той се разписа с глава за 4:0.
В 79-та минута голмайсторът на разградчани Кешеру не пропусна паса на Лукоки и… 5:0.
С Георги Дерменджиев начело „Лудогорец“ вече има 31 точки актив и на върха ще чака неделния мач на „Левски“ със „Славия“.