„Лудогорец“ пусна „Литекс“ да си тръгне с точка от Разград и да остане на първото място

„Лудогорец“ пусна „Литекс“ да си тръгне с точка от Разград и да остане на първото място в „А“ група, въпреки че гостите играха 50 минути с човек по-малко. Дербито от X кръг завърши 1:1 на „Лудогорец арена“.
Ловчанлии дори откриха резултата след гол на Нунеш в 23-та минута, но разградчани се върнаха в мача в 28-та минута, когато гол отбеляза Джонатан Кафу.
Мачът бе четвърто равенство за Орлите този сезон. И трябва даже да са доволни, че гостите им не грабнаха и трите точки в Разград, след като пропуснаха отличен шанс в добавеното време.
И „Лудогорец“, и „Литекс“ имат вече по 19 точки, но заради по-добрите си показатели в директните мачове, „оранжевите“ остават първи в класирането.
Снимка: Мехмед АЗИЗ