„Лудогорец“ и „Левски“ ще решават победителя в полуфинала за Купата в София

„Лудогорец“ и „Левски“ завършиха 0:0 в първия полуфинал за Купата на България и победителят ще се излъчи в София на 29 април. Мачът бе равностоен, като все пак разградчини имаха по-чистите положения, но…

Старши треньорът на „Лудогорец“ Георги Дерменджиев заложи на основния състав, липсваха само наказаните Дяков и Моци.
„Лудогорец“ можеше да поведе още в 16-та минута, но Йоргачевич демонстрира невероятен рефлекс и изби с крак страхотния диагонален удар на Безяк. Йоргачевич блесна и в началото на второто полувреме, когато срещу него се изправи Мисиджан.
Разградчани виждаха гола и в 72-та минута. Тогава след удар на Марселиньо, топката се отби в тялото на Белаид и излъга Йоргачевич, но мина на сантиметри от вратата. /e-Razgrad/