Победа за Лудогорец над Цървена звезда

„Лудогорец“ зарадва  феновете си, след  победа с 3:1 над „Цървена звезда“ в контрола, играна в Разград.
„Орлите“ изиграха много силен двубой срещу лидера в сръбското първенство и напомниха за качествата, с които разполагат.
Първи донесе  успех Марселиньо в 7-ата, Джонатан Кафу в 13-ата и Лукас Саша в 81-ата минути, докато за „звездашите“ почетното попадение вкара Мичъл Доналд в началото на второто полувреме.
Шест минути по-късно резултатът бе удвоен след нова грешка на сръбския тим. Лукас Саша пресече пас близо до наказателното поле на противника и пусна веднага към Джонатан Кафу, който с вътрешен фалц прати топката в далечния ъгъл за 2:0.

През цялото второ полувреме играчите на Георги Дерменджиев продължаваха да създават положение след положение, но успяха да реализират гол чак в 81-ата минута. Защитата на сърбите отново се издъни и подари топката на Марселиньо пред наказателното поле. Той изведе с пета Лукас Саша зад гърба си, а той с хубав диагонален удар оформи крайния резултат.