Първа точка за кубратчани срещу „Локомотив“ /Русе/ – 0:0

В третия кръг от първенството на Североизточната трета футболна лига отборът на „Кубрат“ прие състава на „Локомотив“ /Русе/. В срещата имаше много борба за надмощие, но в крайна сметка и двата съперника се задоволиха с нулевото равенство.
В началото на двубоя определено имаше домакински натиск. В резултат на него кубратските футболисти на няколко пъти излизаха на голови позиции, но без успех. Русенци също показаха, че умеят да атакуват опасно, но и при тях липсваше точният завършващ удар.
През втората част играта още повече се накъса. Отново имаше грубости по терена, най-вече от страна на русенци. А ударите на кубратчани продължиха да бъдат извън вратата.
Във временното класиране отборът на „Кубрат“ се изкачи на 12-то предпоследно място в класирането, с една равна среща, две загуби, голова разлика – 0:3 и една точка.
В четвъртия кръг кубратчани ще гостуват на отбора на „Септември“ /Тервел/. Срещата е на 3 ептември, събота, от 17:00 часа.