Лудогорец U15 с победа над Славия

Лудогорец U 15 победи Славия в първия полуфинал от републиканското първенство. Това бе поредният силен мач на момчетата на Радослав Комитов. Днес на стадиона на Балканфарма Лудогорец U 15 убедително надигра отбора на Славия и е в очакване на реванша, който ще се проведе  в петък на 26.06.  в 10.30 ч в  „Овча купел“, София.

Георги Георгиев откри резултата в 3-ата минута. 2:0 направи Хюсеин Хюсеинов в 14-ата, а крайното 3:0 оформи Любослав Златков в 59-ата минута . „Срещнаха се двата може би най-добри отбори в България на тази възраст. Радостен съм, че взехме този отлична преднина. Имахме доста положения, като можехме да спечелим с по-голям резултат“, заяви треньорът Радослав Комитов.

Съставът на Лудогорец: Дамян Дамянов, Светослав Славчев, Антонио Ангелов, Георги Вълчев, Николай Томов, Кристиян Кънчев, Станислав Вълчев, Георги Стоянов, Хюсеин Хюсеинов, Георги Георгиев, Димитър Митков

Влезли като резерви: Любослав Златков, Евгени Димитров, Георги Павлов, Василен Марков

Старши треньор: Радослав Комитов