„Лудогорец” остана с поглед, вперен само в шампионата

Дали е сензация или не – но е факт: „Локомотив” – Горна Оряховица изхвърли „Лудогорец” от турнира за Купата на България!
Отборът от „Б”-група за втора поредна година ще се изправи срещу съперник на четвъртфинала на турнира.
Единственото попадение падна в четвъртата минута след центриране от фаул на Красен Трифонов. Иван Пенев засече добре с глава и… 1:0 за Локомотив!
Орлите бяха безпомощни и в петте минути добавено време на мача. В Горна Оряховица Едуард Ераносян бе без много от титулярите си, част от другите пък не пусна на терена. Защо – ще обяснява на собствениците на клуба, най-вероятно.
За втори път „Лудогорец” отпадна още на осмина финала за Купата. През 2012 г. разградчани бяха отстранени от ЦСКА с повече голове като гост.