„Лудогорец“ изтърва „Славия“

„Лудогорец“ изтърва „Славия“ в домакинския си мач от седмия кръг на „А“ футболната група, завършил 1:1 на стадион „Лудогорец Арена“. В 54-та минута защитникът на „Славия“ Димитър Пиргов допусна груба грешка. При игра с глава пред наказателното си поле той отправи топката към Върджил Мисиджан, холандецът се озова сам срещу вратаря на гостите и не пропусна да отбележи.

В 87-та минута Антон Карачанаков успя да изравни резултата. „Славия“ получи право да изпълни пряк свободен удар, зад топката застана бившият играч на ЦСКА, чийто изстрел се отби в страничната греда и влезе във вратата на Милан Борян.
В следващия кръг, който ще се играе след паузата за мачовете на националните отбори, „Лудогорец“ гостува на „Берое“ на 12 септември в Стара Загора.