Исперихски волейболисти се класираха за финалите на Държавното

През изминалия уикенд Исперих и Омуртаг бяха домакини на финалния турнир по волейбол за момчета до 12 години.

Отборите бяха разделени в две групи по четири отбора като ВК „Хан Аспарух“ бе в група ,,А“ заедно с отборите на „Дунав“ – Русе, „Черно море“ – Варна и „Черноломец-98“ –  Попово.
Водени от своите треньори Иван и Иванка Василеви, отборът на малките ханове зае заслужено първото място след убедителни победи над отборите в своята група, като във втория ден се наложи и над ВК „Омуртаг“, с което се класираха за финалите на Държавното първенство за тяхната възраст.
Крайното класиране на турнира: I място: ВК „Хан Аспарух“; II – ВК „Омуртаг“; III ВК „Спорт Волей“ – Щръклево и IV – ВК „Черноломец-98“.