В един ден „Лудогорец“ направи два пъти 2:0

В два мача днес „Лудогорец“ направи два пъти 2:0 с два различни състава на два стадиона.
Орлите първо срещнаха на клубната база „Етър“. Попаденията за разградчани реализираха Мишо Александров в 24-та минута и Светослав Дяков в 74-та минута.
На терена дебютираха за мъжкия състав 15-годишни таланти от академията на разградчани – Хюсеин Хюсеинов, Кристиян Кънчев. Хюсеинов започна титуляр, а Кънчев влезе в последните десет минути.
IMG_9209 (1296 x 864)Шампионите отнесоха с 2:0 и добричкия „Добруджа“. Резултатът откри Браян Ангуло в 26-та минута, а десет минути преди последния съдийски сигнал Препелица оформи крайния резултат.
Треньорът Георги Дерменджиев пусна в игра 18-годишният вратар Даниел Наумов, който влезе на мястото на Владислав Стоянов. В игра се появи и 15-годишният Николай Томов.
Преди двете срещи с едноминутно мълчание двата отбора и публиката почетоха паметта на железния защитник Трифон Иванов, който почина по-рано днес.