„Лудогорец” победи 2:0 „Стяуа” на турнира „Юлиян Манзаров“

„Лудогорец U17” победи с 2:0 „Стяуа” на традиционния юношески турнир „Юлиян Манзаров“ в Свищов. Момчетата на Атанас Димов и Георги Керкелов не оставиха никакъв шанс на талантите от школата на румънците, въпреки че играха без националите Даниел Наумов, Славчо Ковачев и Ивайло Климентов, съобщи клубният сайт. Резултатът откри Матуес в 50-та минута, а Стилиян Георгиев отбеляза второто попадение в 80-та.
Преди почивката „Лудогорец” пропусна три стопроцентови положения, докато румънците застрашиха по-сериозно вратаря Симеонов само един път.
Утре момчетата на Атанас Димов срещат ЦСКА и при победа ще играят финал със спечелилия в другата група, където са отборите на „Литекс”, „Академик” – Свищов и черногорският „Единство”.