„Лудогорец“ отнесе Горнооряховския „Локомотив“ с 4:0

„Лудогорец“ победи безапелационно у дома „Локомотив“ (Горна Оряховица) с 4:0 в среща от 11-я кръг на Първа лига. Разградчани остават втори в класирането с 25 точки само на 2 зад „Левски“, но с мач по-малко.
Головата фиеста започна в 25-та минута. Марселиньо получи пас отдясно и центрира към Клаудио Кешеру, който се разписа от воле с левия крак.
Шест минути след почивката разградчани покачиха на 2:0. Бърза атака завърши с пас на Кешеру към Марселиньо, който вкара с изстрел в близкия ъгъл на Банков.
В 78-та минута Кешеру отне топката от бранителите на гостите в собственото им наказателно поле, излъга двама от тях и вкара втория си гол в мача за 3:0.
В 91-ата минута Кишада сложи край на спора с четвърти гол, след като бе намерен от Сисиньо в наказателното поле и не сгреши.