Кешеру измъкна трите точки за “Лудогорец” като гост на “Монтана”

Макар и трудно „Лудогорец“ се сломи волята на „Монтана“ за нещо повече в мача и победи с 0:1 като гост. Кешеру измъкна трите точки на негостоприемния „Огоста” в
77-та минута.
Първата част срещата беще слаба, даже – вяла. В 34-та минута Клаудиу Кешеру беше изведен зад защитата и стреля, но в тялото на вратаря. Най-близо до гола разградчани бяха в 43-та минута. Тогава Джонатан Кафу излезе сам срещу вратаря на “Монтана” и можеше да отбележи, след като беше необезпокояван. Но ударът му беше прекалено неточен.

След подновяването на играта Орлите останаха по-търсещите победата. Но…
В 71-та минута Вратарят на домакините изби силния удар на Вандерсон отдясно на наказателното поле.
Победният удар дойде в 77-та минута. Тогава Клаудиу Кешеру получи една топка пред наказателното поле и стреля. Топката се отклони в тялото на Христофор Хубчев и с парабола, че прехвърли стража на монтанци..
Снимка: Sportal.bg