Светльо Дяков подари фланелката си на незрящ свой почитател след мача с „Брага“

Капитанът на „Лудогорец“ Светослав Дяков подари фланелката си на незрящ свой почитател след мача с „Брага“. 25-годишният Добри в агитката на Орлите на трибуна „Моци“ се разплака от вниманието и милия жест и след прегръдката с любимия си футболист силно притисна мечтания подарък към гърдите си.

Минути преди това „Лудогорец“ завърши 1:1 домакинския си мач с португалския „Брага“. Според продадените билети 8000 гледаха завързаната среща на „Лудогорец Арена“ в Разград.

Пръв се разписа Марселиньо за в 68-та минута. Това бе 9-и гол на бразилеца с български паспорт в евротурнирите в неговия 50 мач на Стария континент. Гола върна Франсерджо за португалците в 83-ата. „Лудогорец“ остава начело в група „С“ с 8 точки, втори е „Брага“ със 7, а „Хофенхайм“ има 4. Успех на „Лудогорец“ срещу „Истанбул Бешакшахир“, който направи 1:1 с „Хофенхайм“, ще класира отбора напред в турнира.