„Лудогорец“ се добра трудно до „Х“ с  „Монтана“, изравни с дузпа

„Лудогорец“ отново бе далеч от това, което бяха свикнали да гледат от своите любимци феновете на отбора и на най-великата игра и логично трудно се добра до 1:1 при гостуването на новака „Монтана“ в първи мач от четвъртия кръг на „А“ група.
Разградчани срещнаха амициозен отбор и дори трябва да са щастливи от резултата, защото останаха с човек по-малко след 53-та минута за втори жълт картон на много слабия на терена днес Сисиньо и многото отлични положения пред монтанци.
Домакините поведоха още в шестата минута чрез Атанас Илиев, а Козмин Моци изравни в 49-та от дузпа.
Така „Лудогорец“ и Бруно Рибейро имат само седем точки актив от четири мача в шампионата.
А тимът на Ферарио Спасов продължава с отличното си представяне от началото на сезона.