„Лудогорец“ отнесе „Локо“ (ПД) на „Лаута“ за Купата

„Лудогорец“ изигра супер мач на „Лаута“, победи „Локо“ (Пд) с 4:0 и вече е на полуфинал за Купата на България.

Първият гол за разградчани падна в 31-та минута. Кишада пробва пас, Котев пресече, но топката се озова в Марселиньо, който с истинска бомба от близо 25 метра не остави шансове на Ел Харуби – 1:0 и гол номер 100 за Орлите във всички турнири от началото на сезона.
В 57-та минута Марселиньо подаде на Вандерсоk, той стреля с левия крак и прати топката за втори път в мрежата на „Локо“ (Пд) – 2:0 за гостите. В 62-та минута интригата в срещата приключи. След нова страхотна комбинация, Вандерсон пак се озова на голова позиция, опита пас, но топката се отклони в Павел Виданов и влезе във вратата на Ел Харуби за 3:0. А само десетина секунди след като влезе в игра в 78-ата минута, Върджил Мисиджан се разписа, като преди това бе изведен от Марселиньо.
Жребият за полуфиналите ще бъде на 7 април.