„Лудогорец“ влезе ударно в евротурнирната надпревара – 2:0 срещу „Младост“

„Лудогорец“ влезе ударно в евротурнирната надпревара – 2:0 срещу „Младост“ – Подгорица и на практика потвърди прогнозата на старши треньора Георги Дерменджиев да е различен от миналогодишното си участие в Шампионската лига.
С комфортния резултат Орлите ще пътуват много по-спокойни за реванша в Черна гора идната седмица във втория предварителен кръг на най-силния турнир на Стария континент.
Пръв се разписа Козмин Моци в 13-та минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Джоди Лукоки. А в 26-та минута и Лукоки се разписа лично.
До края на полувремето разградчани можеха поне да удвоят резултата, но незнайно защо отменен гол на Вандерсон и няколко пропуска на нападателите оставиха резултата непроменен.
Второто полувреме също бе за разградчани, които поуспокоиха темпото и запазиха преднината си.