„Лудогорец“ взе точка на „Българска армия“

„Лудогорец“ направи 0:0 с ЦСКА в мач от 29-я кръг на „А“ група на стадион „Българска армия“ пред 10 000 зрители. С равния мач шампионите дръпнаха на върха с осем точки пред втория „Локомотив“ – София, на когото му предстои двубой с „Берое“ в понеделник.
Герой на мача бе вратарят на Орлите Владислав Стоянов. През първото полувреме той спаси блестящо опасни удари на Кукоч и Сънди. През втората част Влади извади стопроцентов гол, след като неутрализира шут на излезлия сам срещу него Николич.
Шампионите на свой ред можеха да вкарат чрез Мисиджан, Марселиньо и Кишада, но тримата нямаха ден. Попадение на Кишада даже не бе зачетено заради засада.
„Лудогорец“завърши мача с десет души, след като Александър Барт бе изгонен в самия край.