Детският тим на „Лудогорец“ спечели футболния турнир в памет на Иван Крачунов

Детският тим на „Лудогорец“ спечели Втория футболен турнир на малки врати “Иван Крачунов“. Надпреварата бе в спортната зала на ОУ „Христо Ботев“ в Исперих.
Организатор на турнира е Теодор Иванов, собственик на фирма „Агротайм“ – син на Иван Крачунов – „Агробизнесмен на България за 1996 г.“.
Шест отбора деца, родени 2004/5 г. се включиха във футболните битки. Двубоите бяха оспорвани и изпълнени с много емоции и красиви моменти , за радост на многобройната публика. Един отбор обаче бе над всички. На финала с изключително грамотна техническа игра тимът на „Лудогорец“ с треньор Росен Маринов надигра с впечатляващото 6:0 ОУ „Отец Паисий“ от село Подайва. Трети се класира отборът на ОУ „Васил Априлов“ – Исперих.
fffОрлетата получиха шампионската купа лично от агробизнесмена Теодор Иванов, а срещата бе наблюдавана от кмета на Исперих Бейсим Руфад.
С индивидуални награди в турнира бяха отличени трима футболисти: за най-добър вратар бе определен Емиркан Юмит от исперихското ОУ „Васил Априлов“; най-добър защитник стана Несин Айхан от „Лудогорец“, а нападател – Баръш Пехливан от ОУ „Христо Ботев“ – Кубрат.
В спортните битки на турнира участваха още отборите на домакините от „Христо Ботев“ – Исперих, кубратските ОУ „Христо Ботев“ и ОДК.