В края на сезона „Лудогорец“ съвсем развали настроението на Венци Стефанов – 5:0 срещу „Славия“

В края на сезона „Лудогорец“ съвсем развали настроението на Венци Стефанов с разгромяващото 5:0 срещу „Славия“ в столицата.
Шампионите не се церемониха и до почивката бяха оформили класиката в резултата: Първо се разписа Кишада в осмата минута, в 20-та Кешеру, а в добавеното време – Вандерсон.
В 57-та минута Жуниор Кишада наказа за втори път в мача Георги Петков. А в 69-та Кафу оформи крайния резултат след асистенция на Кишада.
След този успех „Лудогорец” събра актив от 70 точки. Вторият – „Левски“ има 14 по-малко. Славистите останаха с 43 точки и заемат четвъртото място, само заради по-добрите си показатели от „Локомотив“ (Пловдив), който е със същия актив. Четвъртата позиция може да даде право на участие в Лига Европа, ако ЦСКА спечели купата на България.